ח"כ לביא על הניסיונות לחבל במתווה המוסכם בכותל: התנהלות מופקרת ופחדנית, בושה שכמה עצומות הן שיקבעו את יחסינו עם מליוני יהודים בתפצות.

ח"כ לביא על הניסיונות לחבל במתווה המוסכם בכותל: התנהלות מופקרת ופחדנית, בושה שכמה עצומות הן שיקבעו את יחסינו עם מליוני יהודים בתפצות.

ח"כ עליזה לביא, על הניסיונות לחבל בפשרה בנושא הרחבה הדרומית בכותל: "התנהלות מופקרת ופחדנית של הממשלה. פוליטיקה קטנה על חשבון יחסינו עם מליוני יהודים בעולם"

ח"כ ד"ר עליזה לביא יו"ר שדולת עם דת ומדינה התייחסה לניסיונות החוזרים לחבל בעבודות להסדרת הרחבה הדרומית, ולבריחה של שרות ושרים מטיפול בנושא: "שרות ושרים בממשלה שוברים שיאים של הפקרות ופחדנות. שרה אחת מתפטרת מראשות הוועדה אחרי שאמרה בדיוק ההפך בכנסת הקודמת בגלל לחץ של כמה מתפקדים. שרה נוספת פורשת בעקבותיה למרות שיודעת שהמהלך הכרחי. שר אחר אמון על התפוצות, לא מפסיק להתגאות בכך שהוביל את היוזמה להקמת הרחבה, ומפחד עכשיו לגעת בנושא כשזה מגיע לרגע האמת. הכל פוליטי וכלום לא ענייני. כולם יודעים שמדובר ברחבה נפרדת, כולם מבינים את ההכרח בהסדרת הנושא אחת ולתמיד, כולם בורחים ממנו משיקולי פריימריז קטנים. זו בושה שכמה עצומות הן מה שיקבע את יחסינו עם מליוני היהודים בתפוצות. ככה לא מנהלים מדינה. אני קוראת לראש הממשלה להיות המבוגר האחראי לשים סוף לדבר, להשלים את המהלך שכבר סוכם בעמל רב, ולעשות צעד ראשון חיובי לשיקום היחסים עם אחינו ואחיותינו התפוצות."

2018-07-09T13:40:30+00:00

להזמנת הרצאות שלחו הודעה

ליצירת קשר או להזמנת הרצאות אנא חייגו 03-7208856 או השאירו פרטים ונשיב בהקדם האפשרי


    To book a speaking engagement with Dr. Aliza Lavie please leave your details below