ח"כ עליזה לביא (יש עתיד) על אישור חוק ההמלצות בוועדת שרים:

ח"כ עליזה לביא (יש עתיד) על אישור חוק ההמלצות בוועדת שרים:

"מפתיחת המושב הממשלה ושריה באובססיה ועסוקים רק בדבר אחד – שרידותו של ראש הממשלה, ומלחמה כוללת במערכת אכיפת החוק. אין שום עיסוק במהות, וחוקים רציניים שעוסקים בחיי האזרחים נזרקים מכל המדרגות. נשארנו עם עושי דברו של ראש הממשלה שעוסקים בהרתעתם והחלשתם של כלל שומרי הסף בזה אחר זה, ואחריהם המבול.
צריך לפחות להפסיק לשחק את משחקי השמות השקריים הללו – אלו לא חוקי 'המלצות' ולא חוק 'צרפתי'. אלו חוקי ביבי, פרסונליים, ממוקדי מטרה, ללא מסכות וללא בושה"

‏נושאי הכלים של נתניהו העבירו כעת חוק להצלת עורו, בשמו ועבורו. לאיילת שקד עוד הייתה התבונה להיעלם מהמליאה ולא להשיב, לשאר אבדה לגמרי הבושה.
״חוק ההמלצות״ הם קוראים לזה, אך אין אחד שלא מבין את מי ואת מה הוא בא לשרת.
אז אפשר לפחות להפסיק את משחקי השמות השקריים הללו – אלו לא חוקי 'המלצות' ולא חוק 'צרפתי'. אלו חוקי ביבי, פרסונליים, ממוקדי מטרה, ללא מסכות וללא בושה.
כמה דקות לאחר מכן הם הפילו את חוק הקלון של Yair Lapid – יאיר לפיד בשם מפלגת יש עתיד שאומר את הדבר הכי פשוט שיש – אדם שהורשע בעבירה שיש עימה קלון לא יוכל לחזור ולכהן כחבר כנסת, שר או ראש עיר.
באמת יש אדם הגון שיכול ברצינות להרים את ידו נגד דבר כל כל כך ברור ומובן מאליו? בממשלה הזאת נראה שאבדו לגמרי הבלמים וגם ההגונים והישרים בחברי הקואליציה עומדים חסרי אונים (ולצערי חסרי חוט שדרה) מול הגל העכור הזה. הם הצביעו נגד, וגם הם כנראה לא יודעים להגיד בדיוק למה.
מפתיחת המושב הממשלה ושריה באובססיה ועסוקים רק בדבר אחד – שרידותו של ראש הממשלה, ומלחמה כוללת במערכת אכיפת החוק. אין שום עיסוק במהות, וחוקים רציניים שעוסקים בחיי האזרחים נזרקים מכל המדרגות. נשארנו עם עושי דברו של ראש הממשלה שעוסקים בהרתעתם והחלשתם של כלל שומרי הסף בזה אחר זה, ואחריהם המבול.

2017-11-23T11:02:30+00:00

להזמנת הרצאות שלחו הודעה

ליצירת קשר או להזמנת הרצאות אנא חייגו 03-7208856 או השאירו פרטים ונשיב בהקדם האפשרי


    To book a speaking engagement with Dr. Aliza Lavie please leave your details below