עליזה לביא בכנס “צעירים בחזית משנים את התדמית”

עליזה לביא בכנס “צעירים בחזית משנים את התדמית”

ח”כ לביא: “נמאס להם מהשקרים והם החליטו להסביר את ישראל. פגשתי צעירים חדורי רצון שנרתמים לספר את הסיפור שלנו ולהילחם בנרטיב השקרי. רגע לפני שהם יוצאים לדרך, שיתפתי אותם על הנעשה במועצת אירופה ועל הקשר הפרלמנטרי המתחדש עם נורווגיה. בהצלחה.”

 

ח”כ עליזה לביא השתתפה הבוקר בסמינר על מצבה של מדינת ישראל ביחסי החוץ וההסברה שלה בעולם, תחת הכותרת “צעירים בחזית משנים את התדמית”.

בסמינר הועברו הרצאות וסדנאות על ידי ארגונים ומומחים בתחום החינוך וההסברה אודות ישראל ברחבי העולם ובין היתר חברת דיבייט Debate Company, ארגון StandWithUs, act.il ועוד.
הסמינר שילב תכנים המקנים למשתתפים ארגז כלים עשיר שיאפשר להם להתמודד עם מגוון רחב של אתגרים דיפלומטיים והסברתיים, תוך דגש על הבנה של אבני היסוד של הדיפלומטיה המודרנית, אופן פעילותם של ארגונים שונים בזירה הגלובאלית, תפקידה של התקשורת בדיפלומטיה הציבורית, העברת מסרים לקהלי יעד מגוונים, מיתוג מדינות וכיוצ”ב.
בסמינר השתתפו צעירים אכפתיים ומלאי מוטיבציה להיאבק למען תדמיתה של מדינת ישראל, מול התפשטות האנטישמיות העולמית ותחיית תנועות חרם וקמפיינים בינלאומיים כמו ה-BDS, הקוראים להפעיל לחץ על ישראל באמצעות חרם כלכלי, אקדמי ותרבותי.

2018-06-25T15:17:37+00:00